top of page

ISLANDIA KRAINA OGNIA I LODU 

LOWETRAVELSADVENTURES4x4 

Z NAMI ZOBACZYSZ WIĘCEJ

Już od ponad pięciu lat planujemy i organizujemy wyprawy 4x4. Są one niestandardowe, pełne przygód, nowych doznań i niesamowitych wrażeń. Lubimy poznawać i eksplorować z szacunkiem zarówno do ludzi jak i do miejsc, do których się wybieramy. W związku z czym możemy doradzić, polecić i stworzyć idealną wyprawę dla Ciebie. Wybierz kierunek i  program, który odpowiada Twoim wymaganiom i przygotuj się na przygodę, której nigdy nie zapomnisz.

ISLANDIA

Wyrusz po swoją kolejną przygodę

Islandia to kraj wyspiarski położony na północnym Atlantyku. Leżąca na stałe aktywnej granicy geologicznej między Ameryką Północną a Europą, jest krainą żywych kontrastów klimatycznych, geograficznych i kulturowych. Lśniące lodowce, takie jak lodowiec Vatna (Vatnajökull), największy w Europie, leżą w poprzek jego surowo pięknych pasm górskich; obfite gorące gejzery dostarczają ciepło do wielu domów i budynków w kraju oraz umożliwiają całoroczne uprawę szklarniową; a podmorski Prąd Zatokowy zapewnia zaskakująco łagodny klimat dla jednego z najbardziej wysuniętych na północ zamieszkałych miejsc na planecie.

Jesteśmy 
LoweTravelsAdventures4x4

LoweTravelsAdventures4x4 słynie z organizowania wyjątkowych, szytych na miarę podróży. To, co zaczęło się w 2018 roku, szybko przekształciło się w godną zaufania Agencję Wyprawową, która zaplanowała i zrealizowała już dziesiątki udanych wypraw nie tylko po Islandii i Maroku, w czym się specjalizuje, ale także po innych krajach.

Podróżujemy w małych kameralnych grupach samochodami terenowymi TOYOTA LAND CRUISER, od lat cieszącymi się swoją niezawodnością w trudnych warunkach terenowych, dzięki czemu docieramy wszędzie tam gdzie inni nie są w stanie dojechać.

Niezależnie od tego, czy marzysz o podróży poślubnej w tropikach, rodzinnej albo przyjacielskiej wyprawie inspirowanej naturą, czy też krótkim weekendowym wypadzie, jesteśmy tutaj by zorganizować Ci niezapomnianą i bezproblemową podróż.

POCZUJ SMAK PRAWDZIWEJ PRZYGODY

Mapa-i-kompas-1536x564.jpg

WYMYŚL WYPRAWĘ I UZYSKAJ JEJ WYCENĘ 

JEŻELI CHCIAŁBYŚ ZWIEDZIĆ JAKIŚ INNY KRAJ I NIE MASZ CZASU ZAPLANOWAĆ SWOJEJ WYPRAWY POWIEDZ NAM O TYM, POMOŻEMY CI TO WYCENIĆ I ZREALIZOWAĆ. 

Dziękujemy, że do nas napisałeś

WASZE CHWILE SPĘDZONE Z NAMI

Cenimy Wasze wspomnienia, dlatego zależy nam na tym by były one jak najlepsze.

Wasze wspomnienia to nasze wspomnienia.

GALERIA 

Subskrybuj

Dziękujemy za subskrypcję

bottom of page